The vampire Laws - 2. díl

8. april 2011 at 18:08 | Persephone Tussaud |  Key Information
Tak jo vím že jsem náš blog poslední dobou hooooodně zanedbávala, ale učitelé se asi zbláznili jelikož každý den píšeme asi 2-5 testů...://..ale to mě neomlová..a prosím nepiště že víte jak jsem hrozná že zanedbávám náš blog, už tak mě dost kouše svědomí..děkuji..!...a tak mě napadlo že udělám další díl THE VAMPIRE LAWS..tady je...

THE VAMPIRE LAWS,,Cože?´´
,,B-byl tam ně-nějaký člověk, a-a on m-mě srazil! A k-když jsem se stačila podívat, m-měl t-t-tesáky!´´
To je nemožné, to není možné.
,,Krist, jseš si jistá že měl ty tesáky? Protože nic takového prostě neexistuje!!´´ vztekala jsem se. To poslední slovo jsem skoro vyplivla. Kristine něco vyděsilo k smrti, já to věděla ale prostě si myslím že měla halucinace. Není to totiž možné. Ale víte co? Celkem bych tomu chtěla věřit. Já jsem vlastně taková schránka. Všichni mě mají za veselou, hezkou a oblíbenou holku, která má na každým prstě 10 kluků (vlastně není 10 málo?), jenomže nikdo nevidí pod můj povrch. Ano jsem veselá a asi i oblíbená ale vevnitř jsem jiná. Já chci být jiná. Není to stejný jako kdybych byla kluk a chtěla být holka (no dobře, dobře uznávám že jsem vybrala divné přirovnání!) ale je to takový že navenek jsem populární a uvnitř jsem zklamaná. Tak a konečně to ze mně vypadlo. Jsem zklamaná protože jsem za celý svůj život neviděla žádnou magii, žádný paranormal.. A ze všeho nejvíc bych si přála být upír. Láká mně to. Být nesmrtelná, žít život navěky. Jak by asi většina puberťáků řekla: forever. A celkem mě láká i představa toho že bych pila krev! Cože?! Vážně jsem na tohle vůbec myslela? Bléé!
,,S-Stelo!´´ vytrhla mně kamarádka z mích nenormálních úvah.
,,Jop?´´ tohle slovo JOP říkám od té doby co jsem viděla takový hezký film.
,,C-co mám dělat? J-já jsem prost-ě viděla toho člověk...´´ he-he-hépčík.
,,Zdravíčko! Za a) ty nebudeš dělat nic!
b) Otázka 1. zní: ,,co budeme dělat MY!´´
c) Odpověď na otázku 1. zní: ,,My nebudeme dělat NIC!´´
,,Co?´´ S-Stelo já jsem teď viděla něco jako Yettiho, a ty říkáš že já nebo ty, to je fuk, nebudeme dělat nic? Dyť ta potvora může někomu ublížit! Nevím proč mně nechala na pokoji, ale někoho jiného už nechat nemusí! Vážně jseš takový sobec?´´
Au! Abyste věděli. Když Kristine něco naštve zapomene na všechno ostatní, třeba na strach. Proto asi teda přestala k-k-koktat.
,,Nejsem sobec, a tý zatracený potvory, si někdo všimne. Nemusíme hnedka vyvádět! Vždyť to mohl být někdo, kdo si z tebe dělal jenom legraci!´´ prosím neodsuzujte mně hnedka! Já bych se totiž nerada zapletla do nějakých průšvihů. Já o Kris mám strach, ale určo to byla jenom nějaká legrace.
,,Tak hele Stel, neříkám že mi na tobě něco vadí, ale vadí!´´... Chtěla jsem něco namítnout, ale Kristine mi skočila do začátku mé věty. Chtěla jsem říct něco jako že ta věta je nesmysl, a že bude všechno fajn.Jenomže Kris mě předběhla ... ,,a nic prosím tě neříkej, víš že někdy říkám nesmyslný věty. Ale to nic nemění na realitě že jseš zatraceně velkej sobec!´´ kdy tohle už přestane říkat.
,,Stelo! Neměla by si jít už do školy? A nebo prosím prostě pojďte dovnitř a nebo ven, ale zavři ty dveře!´´ jo, tak to na mně volal můj brácha.
,, No jo. My řešíme vááážnou věc tak neruš.´´ slovo vááážnou jsem naschvál protáhla aby věděl že to nemyslím vážně. Hihi.
A hned potom co se na mě kamarádka zamračila, se stalo něco strašnýho...
,,Ježiš Kristine! Prosím tě co je?!´´
Kristine spadla na zem, a válela se tam v křečích!
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement