April 2011

The vampire Laws - 3. díl

8. april 2011 at 18:34 | Persephone Tussaud |  Key Information
3)
ÁÁÁ...Co mám dělat? Mám zavolat bráchu? Zavolat sanitku, hasiče nebo policajty? Mám spadnout na zem a dělat že ty křeče mám taky, aby to nebylo na mě? ( áchjo..já jsem tak děsný člověk!! ) Zůstat zírat a čekat co bude dál? NE!
,,Kristine! Panebože!´´ Kris sebou zmítala jako epileptik.
,,Ste...´´
,,Ano, jsem tady!´´ Odvrátila jsem pohled od děsivého výhledu na mojí NK a zadívala jsem se do nebe. Musím jí nějak pomoct. Podívala jsem se zpátky na Kristine ale - ona tam nebyla!
,,Kris? K-k-kde jseš?´´ chtěla jsem zavolat ale můj vystrašený hlásek zněl spíše jako ,,Chrss? De jsš?´´
,,Ahoj.´´ Co?...Když jsem uslyšela ten hlas málem jsem omdlela! Pomalu, pomalinku jak jen to šlo, jsem se otočila.
A tam stál kluk z mého snu! Pevně jsem semkla oči, štípla jsem se a když jsem moje zelený kukadla otevřela ten kluk už tam nestál!
,,Asi vidiny, co?´´ a to mě dodělalo. Tam kde ještě před chvílí stál můj vysněný kluk, stála Kristine! Ale vypadala jinak. Už vůbec nebyla vyděšená k smrti, rozcuchaná nebo uslzená. Ani se nezmítala v křečích! Doslova z ní sršela radost!
,,Co?´´
,,Říkám že máš asi vidiny, co? Viděla jsi sexy kluka s krásnýma očima?´´
,,Jak... ?´´ vůbec jsem to nechápala...
,,No když jsem k tobě jela taky jsem měla vidiny. A zrovna jsem koukala do zrcátka takže jsem jasně viděla jak omámeně vypadám, jako teď ty! No a já viděla sexy kluka tak mě napadlo že ty možná taky!´´
,,A-ale t-ty j-jsi t-teď byla t-tady a v-válela ses v křečích!´´
,,Co? To asi ne hele. To máš z těch halucinací. Taky mě potom chvilku bolela hlava...´´ to přece ne! Vím co jsem viděla ještě asi tak před 10 minutami.
,,...a navíc jsem teď přijela. ´´
Tak co, líbí se vám, nebo jo?..:D:D

Jo a prosím..komenty abych věděla komu se líbí!!..♥♥

The vampire Laws - 2. díl

8. april 2011 at 18:08 | Persephone Tussaud |  Key Information
Tak jo vím že jsem náš blog poslední dobou hooooodně zanedbávala, ale učitelé se asi zbláznili jelikož každý den píšeme asi 2-5 testů...://..ale to mě neomlová..a prosím nepiště že víte jak jsem hrozná že zanedbávám náš blog, už tak mě dost kouše svědomí..děkuji..!...a tak mě napadlo že udělám další díl THE VAMPIRE LAWS..tady je...