The Vampire Laws 2. kapitola

31. january 2011 at 15:26 | Persephone Tussaud |  About U.S.
2)

,,Cože?´´

,,B-byl tam ně-nějaký člověk, a-a on m-mě srazil! A k-když jsem se stačila podívat, m-měl t-t-tesáky!´´
To je nemožné, to není možné.
,,Krist, jseš si jistá že měl ty tesáky? Protože nic takového prostě neexistuje!!´´ vztekala jsem se. To poslední slovo jsem skoro vyplivla. Kristine něco vyděsilo k smrti, já to věděla ale prostě si myslím že měla halucinace. Není to totiž možné. Ale víte co? Celkem bych tomu chtěla věřit. Já jsem vlastně taková schránka. Všichni mě mají za veselou, hezkou a oblíbenou holku, která má na každým prstě 10 kluků (vlastně není 10 málo?), jenomže nikdo nevidí pod můj povrch. Ano jsem veselá a asi i oblíbená ale vevnitř jsem jiná. Já chci být jiná. Není to stejný jako kdybych byla kluk a chtěla být holka (no dobře, dobře uznávám že jsem vybrala divné přirovnání!) ale je to takový že navenek jsem populární a uvnitř jsem zklamaná. Tak a konečně to ze mně vypadlo. Jsem zklamaná protože jsem za celý svůj život neviděla žádnou magii, žádný paranormal.. A ze všeho nejvíc bych si přála být upír. Láká mně to. Být nesmrtelná, žít život navěky. Jak by asi většina puberťáků řekla: forever. A celkem mě láká i představa toho že bych pila krev! Cože?! Vážně jsem na tohle vůbec myslela? Bléé!
,,S-Stelo!´´ vytrhla mně kamarádka z mích nenormálních úvah.

,,Jop?´´ tohle slovo JOP říkám od té doby co jsem viděla takový hezký film.
,,C-co mám dělat? J-já jsem prost-ě viděla toho člověk...´´ he-he-hépčík.
,,Zdravíčko! Za a) ty nebudeš dělat nic!
b)      Otázka 1. zní: ,,co budeme dělat MY!´´
c)      Odpověď na otázku 1. zní: ,,My nebudeme dělat NIC!´´
,,Co? S-Stelo já jsem teď viděla něco jako Yettiho, a ty říkáš že já nebo ty, to je fuk, nebudeme dělat nic? Dyť ta potvora může někomu ublížit! Nevím proč mně nechala na pokoji, ale někoho jiného už nechat nemusí! Vážně jseš takový sobec?´´
Au! Abyste věděli. Když
Kristine něco naštve zapomene na všechno ostatní, třeba na strach. Proto asi teda přestala k-k-koktat.
,,Nejsem sobec, a tý zatracený potvory, si někdo všimne. Nemusíme hnedka vyvádět! Vždyť to mohl být někdo, kdo si z tebe dělal jenom legraci!´´ prosím neodsuzujte mně hnedka! Já bych se totiž nerada zapletla do nějakých průšvihů. Já o Kris mám strach, ale určo to byla jenom nějaká legrace.
,,Tak hele Stel, neříkám že mi na tobě něco vadí, ale vadí!´´... Chtěla jsem něco namítnout, ale Kristine mi skočila do začátku mé věty. Chtěla jsem říct něco jako že ta věta je nesmysl, a že bude všechno fajn.Jenomže Kris mě předběhla ... ,,a nic prosím tě neříkej, víš že někdy říkám nesmyslný věty. Ale to nic nemění na realitě že jseš zatraceně velkej sobec!´´ kdy tohle už přestane říkat?!
,,Stelo! Neměla by si jít už do školy? A nebo prosím prostě pojďte dovnitř a nebo ven, ale zavři ty dveře!´´ jo, tak to na mně volal můj brácha.
,, No jo. My řešíme vááážnou věc tak neruš.´´ slovo vááážnou jsem naschvál protáhla aby věděl že to nemyslím vážně. Hihi.
A hned potom co se na mě kamarádka zamračila, se stalo něco strašnýho.
,,Ježiš Kristine! Prosím tě co je?!´´
Kristine spadla na zem, a válela se tam v křečích!
 

1 person judged this article.

Comments

1 ♥Lily♥ ♥Lily♥ | Web | 31. january 2011 at 16:20 | React

Ahojky, tak co vysvědčení Sbénko?

2 Empress of Persie Empress of Persie | Web | 31. january 2011 at 17:58 | React

nádherný..chci dálší díl, chci další díl, bude brzo? , jop?

3 Salvatore-Vampire Salvatore-Vampire | Email | Web | 1. february 2011 at 14:31 | React

Jeeje...první kapitolu sem nečetl =DD tak že z toho asi nic nepochopím, jinak, se strašně moc omlouvám že jsem v poslední době nebyl aktivní =///

4 Persephone Tussaud Persephone Tussaud | Web | 1. february 2011 at 19:33 | React

[1]: vysvědčení bylo 5 dvojek..!..:/

[2]: bude snad brzo..:D

[3]: musíš si přečíst první a pochopíš..:D...ale v první byl prostě začátek a že Stela otevřela dveře a tam byla Kristine a ta byla celá špinavá a vystrašená a tak a říkala že jí něco srazilo a mělo to tesáky..:P...jinak vůbec nevadí..:)

áá..dneska jsem si koupila knížku 6. díl TVD SOUMRAK....ježiš...NESNÁŠÍM ŠINIČIHO..!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama