Another World

22. january 2011 at 14:54 | Empress of Persie |  Stories
A máme tu první kapitolu
příběhu Another World-*jiný svět*
doufám že se vám bude líbit!
perfect-ep.blog.cz
více v celém článku! :


perfect-ep.blog.cz

"Zase ty hlasy!,už vážně nevím co mám dělat! ".Rozkřičela se May. Rozhořčeně si sedla na postel. Každé ráno slyší v hlavě hlasy , který ji nabádají aby si něco udělala, třeba si podřezala žíly a nebo rovnou skočila z mostu. Vážně si připadá jako cvok chtěla o tom všem říct svým rodičům, ale bála se. Nevěděla co by jí na to řekli, vysmáli by se jí? A nebo ji rovnou šouply do Blázince. Utřela si zpocené čelo rukávem od pyžama, vstala, ale jen co udělala první krok zamotala se jí hlava. Upadla a při pádu se ošklivě bouchla o rám postele. Chvíli tam jen tak ležela a zajíkala se vlastními slzami, ale po chvíli se vzchopila, chytla se za komodu a bolestí, které ji bila v zádech přešla až do koupelny. Tam se podívala do odrazu v zrcadle, neviděla se, viděla jen trosku, která má rozcuchané vlasy, temné kruhy pod očima a která si nedokáže ani najít pořádný kamarády.

                                                                       ***Vyndejte si učebnice na straně třicet tři a udělejte cvičení dva. May seděla v lavici na hodině chemie a čmárala si různý obrázky do sešitu,její nejoblíbenější kresba, teda ne že by byla nějak oblíbená, stačilo aby zavřela oči a bez rozmýšlení namalovala stejný znak, který vykoukával z každé strany sešitu.
Vypadal jak spousta očí namačkaných na sebe a za nimi se tyčil černý Kříž, oči nebyli ani stejný a vždy se zdálo že i když se koukají jiným směrem, tak každý oko kouká zároveň na tebe. Děsili jí, ale nemohla si pomoci. "May?, ty neděláš to cvičení?" May si ani nevšimla že ji pan učitel Bursan pozoruje a nevěděla co mu má na to říct. "May zhoršila jsi se ve šech předmětech a zdá se mi to nebo nevnímáš?" May byla v rozpacích. "Víte, pane učiteli já se vážně snažím,ale ono to nějak nejde!" p. učitel Bursan se na ni podívala spalujícím pohledem a ledovým hlasem ji řekl "Až skončí hodina, tak se prosím stav u mě v kabinetě" dokončil větu a odešel za jiným žákem co se nepřetržitě hlásil v první lavici.

                                                                       ***

" co si přejete p. učiteli?" zeptala se May slušně "víš děláš mi starosti, chováš s poslední dobou divně" May byla zaskočená a nevěděla co na to má odpovědět "Víš, podej mi sešit, ať se podívám na zápisky!" May mu třesoucí rukou podala sešit a chvíli sledovala výraz pana učitele, ale jen co otevřel sešit všimla si jakoby mírného zaškobrtnutí v jeho oku a žíly co mu vystoupla na krku. "May, co je tohle?" a ukázal na kresbu v jejím sešitě, listoval a všimnul si že na každé stránce jsou minimálně dvě a to stejný, někdy sice větší a nebo menší,ale pořád ten samý obrázek. "Víte pane učiteli já nevím co bych vám na to řekla!"jen co to May dořekla zčervenala jako rak. Pan učitel se zamračil a řekl ",May, co kdybys dneska došla za paní Froostrovou?" to je něco jako školní psycholožka. Řekla si May v duchu,ne tam za žádnou cenu nepůjdu."Víš co?chápu že se ti stýská po otci a je mi jasný že jsi jeho smrt těžce prožila a proto by ti ona mohla pomoct!" "Vy nevíte co jsem si já prožil a žádnému psychiatrovi nepůjdu!" řekla May a se slzami v očích utekla z učitelova kabinetu.


*Doufám že se vám líbila 1 kapitola!
 

2 people judged this article.

Comments

1 Persephone Tussaud Persephone Tussaud | Web | 22. january 2011 at 16:09 | React

Ahoj, super knížka Em...nezlobíš se že sem budu taky dávat knížku?..že ne??...protože když už si s tím dám takovou práci..D:D...tak chci aby to alespoň lidé na Blogu ohodnotili..!...;)..tak že nevadí????...krásný příběh..:)

2 Empress of Persie Empress of Persie | Web | 22. january 2011 at 16:22 | React

[1]: jasně že vadí!!!!(nn dělám si legraci!)je to super nápad aspoň uvidí světlo!světa! =*

3 Persephone Tussaud Persephone Tussaud | Web | 22. january 2011 at 17:07 | React

Uf...aspoň že si děláš legraci..!!..:*..I love you..pa..:*

4 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 24. january 2011 at 20:46 | React

Moc se mi to líbí!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama